מלון קרלטון נהריה ממוקם 5 דקות מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון. המלון מתאים לקבוצות, משפחות, זוגות ועוד.
  • English
  • Russian
  • French
הזמנה אונליין
למבצעים וחדשות
להזמנות ובירורים: 073-7598841
חדשות ומבצעים
36447756_m

איך לבחור אטרקציות לחופשה?

אטרקציות ואתרי תיירות הם חלק בלתי נפרד מכל חופשה, גם אם אנחנו אוהבים לשרוץ בבריכה ומעדיפים שלא לצאת יותר מידי מחדר בית המלון. נהריה בפרט ואזור הגליל בכלל
מציעים אינסוף פעילויות ואטרקציות, שיאפשרו לכם להעביר את זמנכם בנעימים. איך בוחרים מכל ההיצע הזה את מה שהכי מתאים לצרכים שלכם? בקלות.

5 טיפים לבחירת אטרקציות:

  1. הצעד הראשון הוא להתוודע אל המבחר הזה ולעבור על רשימת האתרים והאטרקציות שקיימים באזור. השתמשו במנועי החיפוש כדי לגלות אלו אפשרויות עומדות בפניכם או לחילופין כנסו לאתר הבית של מלון קרלטון, לקטגוריית "מה באזור" שבסרגל הניווט. בעמוד שייפתח בפניכם מרוכזות כל האטרקציות השוות ביותר, שלא כדאי לכם לפספס במהלך החופשה.
  2. כעת, חשבו מה אתם הכי אוהבים לעשות ובחרו את הפעילות שמתיישבת באופן האולטימטיבי עם תחומי העניין שלכם ועם עולם התוכן שלכם. אם אתם חובבי פעילויות אקסטרים- קרטינג או קייקים בראש הנקרה יהיו אופציה מושלמת עבורכם, ואם אתם עם הילדים, שאוהבים מאוד בעלי חיים, תוכלו לבחור בטיולי רכיבה על סוסים.
  3. בדקו מהו מרחק הנסיעה של כל אתר או אטרקציה מומלצת. אם לא מתחשק לכם להיכנס לאוטו ולבלות בדרכים זמן רב, יהיה לכם קל מאוד לצמצם את רשימת האפשרויות, מאחר שרק אלו הקרובות ביותר יהפכו רלוונטיות עבורכם.
  4. כדאי לגשת לקבלה ולהתייעץ עם צוות המלון לגבי האטרקציה או האתר שבו אתם שוקלים לבקר. צוות המלון מכיר היטב את הסביבה והוא יוכל לתת עצות שיסייעו לכם לקבל החלטה לגבי האפשרות הכי מתאימה לצרכים שלכם.
  5. אם אתם לא רוצים לחרוג במידה רבה מידי מהתקציב שהוקצה לצורך החופשה, רצוי גם לברר מראש מחירים של אטרקציות פוטנציאליות כדי שלא יהיו הפתעות, ועל מנת שלא תמצאו אתם עצמיכם חוזרים מהחופשה עם חור גדול מידי בכיס.
»
«
  • להזמנות: 073-7598841

  • צרו אתנו קשר:

תפריט