• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

בחג הסוכות תעשה לך… תיאטרון בעכו

פסטיבל עכו 2016

בחג הסוכות תעשה לך… תיאטרון בעכו

כבר 40 שנה שבסוכות נערך בעכו העתיקה אירוע מרהיב – אירוע של תיאטרון אחר. ברבות השנים שינה אמנם התיאטרון המיוחד הזה את נקודות חזונו. הוכנסו בו שינויים פה ושם. אך, מה שאפשר לומר שנשאר לאורך כל ארבעים השנה האלה; הוא ההוויה המיוחדת שלו.

תצרף של רוכלים, מוזיקה, אוכל, מוזיאונים ותיאטרון
הווייה מיוחדת של רוכלים בכל פינה המציעים את מרכולתם – מחומוס חם לכוס תה מהביל, מבירה צוננת לשערות סבתא וממתקים ערביים אותנטיים. חפצי נוי עכואיים אסלים וצעצועי פלסטיק לילדים – מוצעים כולם תחת כפיפה אחת של קשתות רחבות ועתיקות.

בין לבין נשמעת מוזיקה מעל בימה פתוחה לקהל הרחב. אולי סקסופון מנגן ג'אז אמריקאי ואולי אוד שמנגן יצירה ערבית עתיקה. בהזדמנות זו פתוחים גם המוזיאונים של עכו באופן מיוחד גם בשעות הלילה בהן פועל הפסטיבל, ומשלימות את אווירת התרבות שעוטפת את עכו בימים האלה של סוכות.

ובין כל זה באולמות גדולים וגם בחדרים קטנים בין סמטאות העיר העתיקה של עכו – מוצגות הצגות שונות. הצגות יחיד והצגות רבות משתתפים. הצגות שמשתפות את הקהל והצגות "רגילות" של שחקנים על במה. הצגות עם הרכבים מוזיקליים והצגות עם רקדנים. הצגות מלאות בתפאורה ובגדי השחקנים המשתנים, והצגות נטולות תפאורה ולבוש פשוט של יום-יום.

פסטיבל בינלאומי ברמה בינלאומית
השנה יתקיים פסטיבל עכו לתיאטרון אחר בחול המועד סוכות, בתאריכים 14 – 17 באוקטובר. הפסטיבל הוכרז כפסטיבל בינלאומי, ולכן בנוסף למשתתפים הישראלים של הפסטיבל, תפגשו כאן גם אמנים מאיטליה ומארה"ב וממקומות נוספים. חלק מההצגות משתתפות בתחרות, וחלקן עושות את עבודתן רק בעבור הקהל שבא לראותן. חלק מהמופעים הם חינמיים וחלקם בתשלום. תוכלו להתרשם מכל ההצגות בתכנייה המפורטת של אתר פסטיבל עכו ה-40 הבינלאומי לתיאטרון אחר.

אותה עכו שאפילו נפוליון לא הצליח לכבוש, נכבשת כל סוכות באהבה רבה על ידי הפסטיבל לתיאטרון אחר של עכו. האווירה היא של משתה צבעוני ומלא תוכן. והקהל מוזמן לקחת חלק ולהתאהב.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן