• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

גן חיות, לונה פארק ומסלולים בטבע… הכול במקום אחד

חי פארק

גן חיות, לונה פארק ומסלולים בטבע… הכול במקום אחד

אם היינו מספרים לכם שיש מקום, שבו אפשר לפגוש חיות מכל העולם. וגם להעלות את הילדים על מתקני לונה פארק מדהימים. וגם לטייל בין אגמים ושבילים בחורש – הייתם מאמינים? אז, כן. יש מקום כזה, והוא נמצא בקרית מוצקין (חי פארק, קריית מוצקין), כ-20 ק"מ בלבד ממלון קרלטון נהריה.

חי פארק – גן חיות ענק
במתחם ירוק ויפה, המתפרש על 180 דונמים, תוכלו לראות זברות, ג'ירפות ופילים – המסתובבים באזורים המדמים את אזורי המחייה הטבעיים שלהם. גם קנגורו מקפצים באזורי מחיה הדומים לאוסטרליה. קופים, למורים וסנאים. יעלים ויענים הטומנים ראשיהם בחול. אפילו פינגווינים מצחיקים האוהבים מאוד את הקור ובעלי כנף לרוב.

במרכז הפארק אגם גדול ומטופח, ובו שטים להם בנחת עשרות עופות מים, כולל ברבורים לבנים ואציליים. לא סתם נקרא האגם: אגם הברבורים.  ובפינת הליטוף מסתובבים תרנגולים וטווסים, כבשים מכל הגדלים וגם ארנבונים. האורחים בפינת הליטוף מתבקשים לכבד את בעלי החיים, וללטפם רק במידה והם מעוניינים בכך.

לונה פארק כיפי לילדים
בלונה פארק הזה תמצאו מתקנים המתאימים החל לילדים מגיל שנתיים ועד… 120. מקרוסלות, דרך גלגלי ענק ועד למתקני ענק. גם מכוניות מתנגשות ואניית פיראטים, רכבות וגלגלי מים תמצאו בלונה פארק של חי פארק מוצקין. העלייה למתקנים כרוכה בתשלום והכיף מובטח!

מסלולים ופיקניקים
את המסלולים היפים הפרושים בחי פארק, בינות החורש, המדשאות והאגם – ניתן ללכת ברגל בשבילים המונגשים גם לכיסאות גלגלים ועגלות ילדים, וכן ניתן לרכוב על גמלים וסוסי פוני קטנים וחביבים. במתחם האמפי פארק, המכיל עד 10,000 מקומות – מתקיימות מדי פעם הופעות עם אמנים נפלאים גם מהארץ וגם מחו"ל. ברחבי הפארק פזורים גם ספסלים ושולחנות, או שאפשר פשוט לפרוש שמיכה נעימה על הדשא לפיקניק נפלא תחת הצל. כמובן, שאפשר לאכול גם במזנון או במסעדה המצוינת, הממוקמת בפארק.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן