• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

הגן הבוטני-זואולוגי בנהריה

הגן הבוטני-זואולוגי בנהריה

ילדים אוהבים לראות חיות. בכלל אפשר לומר, שגן חיות זה לילדים… אבל לא רק; מהגן הזואולוגי-בוטני יוכלו ליהנות גם המבוגרים. שכן, הגן מציע שטח נרחב של 16 דונמים, שבו פרושים שטחי דשא רחבים, וגם שולחנות לפיקניק.  בשבילים המסודרים שעוברים בגן ועל הדשאים, מהלכים להם בשלווה בעלי כנף שונים; טווסים עם קולם החזק, שאותו אי אפשר לפספס, חוגלות, יענים ואפילו כמה חסידות. מציוץ הציפורים אפשר ליהנות כאן בכל רגע – כאילו אין הגן נמצא בתוך העיר. שקט כל כך, פסטורלי כל כך.

בין השבילים נמצאים נחלי מים מלאכותיים, ומדי פעם בריכות קטנות, שבתוכן שטים להם עופות המים – ברווזים וברבורים יפי כנף.  את הבריכות ואת הגן כולו מקשטים צמחים מהעולם כולו, וליד הצמחים ובעלי החיים השונים ניצבים שלטים המסבירים מה עיניכם רואות.

חלק מהחיות, מתגוררות בתוך שטחי מחייה מבודדים זה מזה, המסודרים לפי יבשות/מדינות – אפריקה, אוסטרליה, דרום אמריקה או ישראל. בתוך כל חצר כזו, תוכלו למצוא לא רק את החיות המתוקות, אלא גם צמחים רבים שהם חלק מאזורי המחיה הטבעיים של אותן חיות.
תוכלו לבקר את הטפירים והלמורים, את הסוריקטות, את הקנגורו ואת הדישונים, את העיזים והכבשים, הארנבות ושפני הסלע – ובבקשה שלא יעלבו החיות שלא הזכרנו.  תוכלו גם לסור לאגף הזוחלים, עם מיני הנחשים שלה, ולפינת הליטוף עם הילדים. ואם לא יספיקו לכם השלטים המפורטים המסבירים על בעלי החיים והצמחים, תוכלו לבקש גם הדרכה צמודה.

הגן הזואולוגי-בוטני של נהריה נמצא ברחוב בן גאון 8, שכונת רסקו, נהריה.
וגם מחירי הכניסה אליו שווים לכל נפש: 15 ₪ לילדים ומבוגרים ו-10 ₪ לגמלאים.
הגן פתוח בימים א'-ה': 9:00 – 16:00. בשישי: 9:00 – 14:00. בשבת: 9:00 – 15:00

אז, אם בא לכם להישאר בתוך העיר נהריה, קרוב למלון קרלטון – ובכל זאת להרגיש שאתם בטבע – בואו לגן הזואולוגי-בוטני של נהריה. חוויה נעימה לכל המשפחה.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן