• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

החופים של נהריה

נהריה

החופים של נהריה

נהריה היא ממש על הים, ומלון קרלטון נהריה הוא במרחק של כמה דקות בלבד מחוף הים – איזה כיף! פרט לבריכה שמחכה לכם במתחם המלון, הרי שהים הוא עניין בפני עצמו. והים של נהריה מציע חוף צהוב, רך ונקי וגם לא מעט מדשאות שמאפשרות לקטנים ליהנות ולטפס על מתקני השעשועים שבהם, ולמבוגרים לנוח בשקט על הדשא הרך או על ספסל, וליהנות מאוויר הים המלטף.

  • חוף גלי גליל – במרחק של כ-10 ד' הליכה ממלון קרלטון נהריה
    זהו חוף מטופח מאוד, המתוחזק ע"י עיריית נהריה. חוף הים נהדר כאן, עם המים הצלולים והחול הנקי, המלתחות והשירותים. אך, מי שמחפש עוד ריגושי מים, הרי שלצד החוף ישנו פארק שעשועים קטן (שאליו הכניסה בתשלום) – הכוללת בריכה לגדולים ולקטנים, ומגלשות ומתקני שעשועים מימיים נוספים, שהילדים ירצו מהם עוד ועוד. גם שולחנות ומדשאות יש בחוף גלי גליל – כדי שחוויית החופש שלכם תהיה מושלמת.
  • חוף סוקולוב – במרחק 12 ד' הליכה ממלון קרלטון נהריה
    גם חוף סוקולוב מטופח ומתוחזק היטב ע"י עיריית נהריה, שפרט לשירותי ההצלה שהיא מפעילה בו, הקימה גם ציליות רבות, הפרושות לכל אורך החוף, כך שתמיד יש מקום לעוד רוחצים. גם המקלחות והשירותים כאן נעימים. במקביל להנאה מהישיבה על החול הרך, תוכלו לשבת על ספסלי הטיילת היפה של נהריה, ואפילו להשתמש במתקני הכושר הפזורים בטיילת. חוף סוקולוב אף שוכן בסמוך למסעדות ופאבים רבים היושבים במיקום נפלא, וזוכים לנוף של הים ולאווירת החופש הכיפית של העיר נהריה.
  • החוף הדתי – במרחק של כ-10 ד' הליכה ממלון קרלטון נהריה
    בצמוד לחוף גלי גליל ישנה מחיצה גדולה על החוף ובים, באופן המפריד בנעימים, ומאפשר לציבור הדתי ליהנות מרחצה נפרדת לנשים ולגברים. החוף מאובזר במלתחות חדישות ובסככות רבות שהוצבו עליו. החוף פתוח לרחצהבימים א'-ו' בין השעות 08:00 – 17:00-  לפי החלוקה : ימים א', ג', ה' – לנשים בלבד; וימים ב', ד', ו' – לגברים בלבד.

מלון קרלטון נהריה מאחל לכם רחצה מרעננת ונעימה!

 

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן