• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

המלצה לטיול משפחתי: נקרות ראש הנקרה

ראש הנקרה

המלצה לטיול משפחתי: נקרות ראש הנקרה

האיזור של ראש הנקרה והחוף הצפוני ביותר של ארצנו הוא איזור מרהיב ביופיו. תוכלו לטייל ברגל, לנסוע ברכבכם כדי להגיע ולראות את הנקרות הנפלאות עצמן, כאשר לא מדובר כלל במסלול קשה, להפך. הנאה צרופה במינימום מאמץ.

המסלול שלנו מתחיל בחניון של חוף אכזיב, מדרום לראש הנקרה. הביאו עמכם ציוד מתאים מפני שתוכלו לטבול במי הים התיכון, לא כדאי לפספס. החופים מלאי קסם בשל ייחודיותם הצורנית, הנוף ישבה את לבכם ויהיה לכם זמן להתרווח לפני שעוזבים לכיוון הנקרות.

בגן הלאומי תל אכזיב ישנן לגונות ובהן החי והצומח מתנהלים ביחסים הדדיים, כיאה לטבע. הביטו היטב סביבכם, הראו לילדיכם ולמדו אותם. זהו לא נוף שתוכלו למצוא בכל מקום בארץ, לכן נסו לצבור חוויות מההליכה ומהשהייה לאורך חוף הים.

תוכלו להביא עמכם חכות, באיזור זה ניתן ליהנות מדייג ככל העולה על רוחכם.

כשתחליטו שמתחשק לכם להעפיל אל אתר הנקרות הייחודי ביופיו פשוט היכנסו לרכב וסעו לכיוון. תוכלו לעצור בכל נקודה, לטייל קצת ברגל, כל זאת עד שתגיעו למרגלות ראש הנקרה.

הגעתם בשלום לאתר ראש הנקרה. דעו לכם כי הביקור בנקרות ראש הנקרה הוא ביקור מרתק ויוצא דופן, ללא ספק. הסלעים והים גם הם מנהלים יחסים סוערים מזה מאות אלפי שנים. המים מעצבים באופן בולט את הסלעים שהם ניתזים עליהם בעוצמה. זהו מקום רומנטי במיוחד, ותוכלו להבחין בכך מיד בהגיעכם, גם כשאתם נמצאים בחופשה משפחתית, למעשה.

באתר התיירות של ראש הנקרה תוכלו לגלוש ברכבל התלול והקצר בעולם, יש אל מרגלות הנקרות. משם תוכלו לצאת לסיור קצת דרך המנהרות שבהר, אשר שימשו את רכבת דמשק המיתולוגית. התצפית ממרפסת האתר מרהיבה וניתן כמעט לגעת בגלים המתנפצים על הסלעים הלבנים.

במקום זה תוכל ולחזות בסלע ענק שקיבל את השם "רגל הפיל" על פי צורתו, המזכירה זאת.

ברחבי כל האזור ובאופן מפתיע גם על מצוקי הנקרות, חיים מאות שפני סלע חמודים המדלגים בקלילות על הסלעים החלקלקים.

אל תמהרו, שאפו אל ריאותיכם את האוויר הנפלא על הצוק, צלמו את הנוף הפראי והמיוחד שסביבכם ותנו לציוריות שלפניכם לחדור לכם אל הנשמה. הסבירו לילדיכם כיצד מתרחשים השינויים הגיאולוגיים, זו תהיה הרפתקה חווייתית שהם לא לעולם לא ישכחו.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן