• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

חווית הקניות של הצפון

חווית הקניות של הצפון

בחירה בחופשה במלון קרלטון נהריה מאפשרת לכם כל כך הרבה. ליהנות מהים התיכון של אזור הגליל המערבי – המלא במפרצים סלעיים ובחול זהוב. מלון קרלטון בנהריה גם מהווה מקום נפלא לצאת ממנו לטיול יומי בעשרות מסלולי הטיול והאטרקציות הקרובים כל כך בכל אזור הגליל התחתון וגם העליון. אבל, הבחירה בחופשה במלון קרלטון נהריה גם מאפשרת לכם ליהנות מבילוי בקניונים ובמרכזי הקניות הנחשקים ביותר של הצפון.

רחוב הגעתון
מלון קרלטון יושב ברחוב הראשי והוותיק ביותר של נהריה. למעשה, שדרות הגעתון הוא המקום שממנה התחילה לצמוח כל העיר. ממש בסגנון אירופאי – רחוב עירוני עם בתים, מסעדות וחנויות, שבמרכזם זורם לו נהר. טוב, אולי לא נהר, יותר נחל… נחל הגעתון. כך היה פעם, כאשר הוקמה העיר נהריה בשנת 1935 – וכך גם היום. תמצאו כאן בתי קפה ופאבים ומסעדות רבות, וגם חנויות – בגדים ונעליים, מוצרים לבית ועוד ועוד ועוד.

קניונים בנהריה
בנהריה ישנם שני קניונים גדולים שבהם תמצאו את כל המותגים האפשריים. הקניונים חדישים, ומאפשרים חוויית קניות מוצלחת ומהנה במיוחד.

  • קניון הצפון נהריה – ברחוב אירית, כמה דקות נסיעה דרומית לרחוב הגעתון. זהו גם המקום ליהנות בו מסרט קולנוע באחד מהאולמות של קולנוע גלובוס מקס.
  • קניון ארנה נהריה – במרחק הליכה קצר בקצה השני של רחוב הגעתון. זהו קניון שנבנה ונפתח בשנת 2015, והדבר ניכר בכל שעל במבנה הגדול, החדש והמרווח.
  • ביג רגבה – כ-12 דקות נסיעה בלבד דרומית למלון קרלטון נהריה, קצת מחוץ לנהריה, קרוב למושב רגבה – ישנו מרכז קניות פתוח ונעים. בנוסף למגוון חנויות שתמצאו שם, ישנן כמה מסעדות טובות שבחרו להתמקם במרחב הקניות הגלילי.

אז מי חשב שאם מגיעים לצפון – אי אפשר ליהנות גם מחוויית בילוי וקניות?

 

 

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן