• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

חווית השווקים באזור נהריה

חווית השווקים באזור נהריה

מה זה שוק בשבילך?
שוק זה צבעים, ריחות, מלא טקסטורות שונות. שוק זה מין בלאגן מסודר. שוק זה צעקות הרוכלים שמכריזים על מרכולתם. זה שוק! ושוק- או שאוהבים, ורוצים עוד ועוד ממנו. או שממש לא מתחשק לדרוך שם. ככה זה – על טעם ועל ריח, אן מה להתווכח.

אז, לאוהבי השווקים מבינכם, הנה הצעות לסיור בשני שווקים קרובים מאוד לנהריה: האחד – השוק בעיר העתיקה בעכו, והשני – שוק רמלה לוד הנודד.

השוק בעיר העתיקה בעכו
דגים. בגדים. דרבוקות. נרגילות. גיטרות ומנדולינות. ירקות חמוצים למיניהם ותבלינים. עוגיות מתוקות ומלוחות. פירות, ירקות. מה אתם צריכים? רק בואו! וגם אם אתם לא ממש מחפשים לקנות שום דבר; הרי שרק ההליכה ברחובות הצרים, בעלי רצפת האבנים הקטנות העתיקות, הקמרונות של השערים הקטנים המחברים בין הסמטאות הצרות, והאווירה הזו שאתם מתחת למשהו גדול, אבל גם מריחים את ריחו המלוח של הים הפתוח- שהוא ממש ממש בקצה המנהרה – כל אלה הופכים את עצם ההליכה בשוק עכו לחוויה בלתי נשכחת.

בימים עברו, כשהייתה רק עכו העתיקה – שימש רחוב זה כרחוב הראשי של העיר. זהו למעשה, הבאזר הטורקי.
כיום נראים הדוכנים  כחלק משוק אחד גדול, אך למעשה, השוק בעכו מחולק לבאזר הטורקי (עליו כבר דיברנו), ולידו ממוקם גם השוק הלבן- גם שם תוכלו לעבור בין קמרונות ודלתות עץ כבדות. בשוק הלבן, תוכלו גם לסעוד במבחר מסעדות מקומיות טובות.

שוק רמלה-לוד בעין המפרץ
ועכשיו נעבור לדבר על שוק אחר לגמרי: שוק רמלה לוד. אם בעכו מצאנו שוק עתיק יומין, הרי ששוק רמלה לוד הוא המצאה מודרנית מסוג אחר; אבל לאוהבי השווקים – בין אם אתם זקוקים לבגדים ונעליים במחירים מצחיקים, ובין אם לפיצ'פקעס לבית – כמו כלי מטבח, ווילונות, שמיכות, או פשוט לפצח כמה גרעינים בכיף; הרי ששוק רמלה-לוד מספק את חוויית השוק במלואה. על צעקות רוכליו, צבעיו ושמחתו.
למי שלא שמע על שוק רמלה-לוד, הרי שכשמו כן הוא- התחלתו הייתה בעיר רמלה-לוד; אך מאז ההתחלה, הוא החל לנדוד- בכל יום הוא ממוקם במקום אחר בארץ. בשנים האחרונות בכל יום שישי מגיע שוק רמלה-לוד לעין המפרץ – מתחם קניות מודרני, שבצדו האחורי מתיישב בכל יום שישי השוק הססגוני, המזמין אתכם לחוויית שוק מרעננת ונעימה.

בילוי נעים!

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן