• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

חופשה בנהריה – עם הרכבת לשם ובחזרה

חופשה בנהריה – עם הרכבת לשם ובחזרה

"הרכבת מתקרבת, הרכבת מגיעה
בואו ונצא לדרך, הצטרפו לנסיעה

צ'יק צ'אק צ'יק צ'אק על הפסים
הנה באה הרכבת וכולם נוסעים"

כך כתב עוזי חיטמן ז"ל, בשיר הנושא לתוכנית הישנה והטובה משנות השמונים,
ששודרה כאשר במדינת ישראל היה רק ערוץ אחד: רכבת ההפתעות.

פשוט לעלות על הרכבת ולהגיע
אנשים רבים מתבאסים, כאשר הם חושבים על הנסיעה הארוכה שיהיה עליהם לנהוג בדרך לחופשה משפחתית, ולכן הם פשוט מוותרים. שהייה במלון קרלטון בנהריה, מהווה יתרון עצום מהבחינה הזו; למי שאין כוח לנהוג כשהילדים מקשקשים מאחורה, רוצים כבר להגיע, רוצים לרדת, אולי אפילו רבים ביניהם (זה קורה במשפחות הכי טובות) – מוזמן לוותר על כל ה"תענוג" הזה, ופשוט לעלות על הרכבת. תחנת הרכבת הוותיקה של נהריה ממוקמת כ-6 דקות הליכה בלבד ממלון קרלטון נהריה.

היתרונות של הנסיעה ברכבת
הרכבת היא אטרקציה כשלעצמה בשביל ילדים. הקרונות המחוברים זה לזה, שקשוק הרכבת, חדר השירותים ה"מעניין" שבכל קרון, האיש עם הכובע שעובר ומבקש לראות כרטיסים, הישיבה "המוזרה" פנים מול פנים. הנוף היפיפה המשתנה ביעף בחלונות הרחבים, המקיפים מכל צד. האפשרות לרוץ מצד לצד ברכבת (אם זה לא מפריע יותר מדי לנוסעים האחרים) – כל זה, מהווה חוויה קסומה לילדים, חוויה שהם ייקחו איתם לכל החיים.

והיתרון להורים
, כבר אמרנו, אין צורך להתעייף מהנהיגה, לנסות למצוא כל הזמן פעילויות מעניינות לילדים, כדי שלא "יעלו אחד על השני" ועליכם. ואולי אפילו… לקרוא איזה ספר בשלווה.

נסיעה ברכבת יכולה להיות חוויה נעימה גם לזוג בלי ילדים – יש ברכבת משהו נעים בכל הגילאים, שיכול להפוך אפילו למשהו רומנטי, אפשר למשל להביא אתכם בקבוק קטן של יין, ולהניח על השולחן מפה קטנה, עם חפיסת שוקולד מובחר.

והיום, כאשר נוספו כל כך הרבה תחנות בארץ – הנסיעה ברכבת הפכה אפילו פשוטה יותר, פשוט להגיע לתחנה הקרובה לביתכם, לקנות כרטיס, ולנסוע לחופשה המפנקת שלכם במלון קרלטון נהריה.

נסיעה נעימה!

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן