• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

טיולי סוסים – "והדרך נפקחת לאורך"

טיולי סוסים – "והדרך נפקחת לאורך"

כדי ליהנות מהשקט של הגליל המערבי עד הסוף; אנחנו מציעים לכם לצאת לטיול קצר בנופים המרהיבים המקיפים את מלון קרלטון נהריה – רכובים על גבי סוס… או סוסה. מבטיחים לכם שאת החוויה הזו לא תשכחו לעולם.

הנה רשימה של כמה מהמקומות הנפלאים באזורנו, שמהם ניתן לצאת לטיולים גליליים שכאלה, ולהתחבר לתנועה העמוקה, המרגיעה והמרגשת של החיה הנפלאה הזו.

  • חוות מונפורטויטו (22 ק"מ מקרלטון נהריה)
    את טיולי הסוסים של חוות מונפורטויטו מתחילים בפארק גורן, מול מבצר המונפורט המרתק. הטיולים מלווים במדריכים מנוסים ואין צורך בניסיון קודם ברכיבה. ניתן לרכב על גבי סוס/ה או פוני לילדים. הטיול לוקח אתכם אל מעבה היער, דרכו תוכלו לצפות במערת קשת ו-ואדי כזיב. תוכלו לשאת עיניים גם אל ראש הנקרה, ומעבר בפארק גורן יביא אתכם גם אל כפר צלבני עתיק, עם מערה טבעית מלאה במים מרעננים.
  • חוות הרוכבים קיבוץ יחיעם (14 ק"מ ממלון קרלטון נהריה)
    הטיולים של חוות הרוכבים יוצאים מקיבוץ יחיעם, שנמצא כ-360 מ' מעל פני הים, מה שמבטיח שכבר בתחילת הטיול יקבלו את פניכם נופים נפלאים של הגליל. מכאן תרדו ברכיבה יחד עם המדריכים המקצועיים אל עבר מצפה כליל, המיוחד במינו בגישה האקולוגית המהפכנית שלו. ניתן לבחור גם בטיול אחר – היורד דרך נחל יחיעם אל כפר ורדים. ובדרך ליהנות מהמראות הנפלאים, ולהתחבר אל המקצב הקדמוני והעמוק של הסוסים.
  • כברית סוסים (7 ק"מ ממלון קרלטון נהריה)
    קיבוץ כברי מזמין אתכם להצטרף למגוון רחב של טיולי סוסים; ולכם נשאר רק לבחור. ישנם כאן טיולי זוגות רומנטיים או טיולי קבוצות ומשפחות. הטיולים נעים בין שעה, דרך מספר שעות עם ארוחה ועד לרכיבה של יממה שלמה עם שינה בשטח. הטיולים עוברים בין החורש הגלילי, בוודיות ירוקות עם מרחבים פתוחים וגם בהצצות לנופו המרהיב של הים התיכון.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן