• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

טיול מרענן אל עיינות כרכרה בנחל בצת

טיול מרענן אל עיינות כרכרה בנחל בצת

נחל שרך-בצת היפהפה משרה אווירה של קסם, ובו מערת נטיפים ומעיינות זורמים. זהו טיול ידידותי למשפחות, באורך של כ-5 קילומטרים, אשר ילמד אתכם על קסמו של הגליל המערבי. מומלץ להשאיר רכב אחד בסוף המסלול או לסמוך על טרמפ. נצא למסלול טיול דרך פלגי מים זורמים בין עצים רחבים וסיפורי מקום מרתקים.

בתוך ערוצו העמוק והמפותל של נחל בצת, נובעים מספר מעיינות, המוכרים בשם עיינות כרכרה. מרבית המים נשאבים ומשמשים את היישובים הסמוכים, ואילו החלק הזורם בנחל יוצר קבוצת בריכות שכשוך רדודות. הבריכות מרוחקות מעט אחת מהשנייה, והן מוצלות תחת עצים רבים בכל שעות היום. מומלץ לשכשך רגליים במי הבריכות, וליהנות מהשקט והשלווה שבטיול בערוץ הנחל.

חרבת כרכרה

בדרך האספלט העולה לעבר החניה בקיבוץ איילון, ישנה פניה ימינה בהצטלבות עם שלטים המורים שהכניסה מותרת לרכבת תיירות ורכבי בטחון. במידה וברצונכם לבקר בשרידי ישוב קדום, יש לפנות ימינה, לחלוף על פני מחסום בקר, להמשיך עד לעיקול חד שמאלה, במרכזו יוצאת דרך עפר רחבה מערבה עליה ולהמשיך עד לחורבה מהתקופה הביזנטית, ובה ניתן לראות שרידי בתי בד ועוד.

לאחר שחוזרים מהמסלול, ניתן לעשות פיקניק בשולחנות שנמצאים בחניון גרנות הגליל. למי שטרם עשה זאת בתחילת המסלול, מומלץ מאוד לעשות את המסלול המעגלי הקצר לחורבת דנעילה. זו חווה חקלאית מהתקופות הרומית והביזנטית (מאות 1 עד 7 לספירה), וחמישי בתי הבד שנמצאו בה מעידים על העיסוק העיקרי בגידול כרמי זיתים לשמן. הסיור בחורש הגלילי ובין בתי הבד משובב כל נפש.

מלון קרלטון נהריה הוא מלון עירוני חדיש הממוקם בלב נהריה ובו קומפלקס מקצועי הכולל: בריכה חצי אולימפית, סאונה וג'קוזי, ספא חדיש ומשוכלל, חדר כושר וטרקלין עסקים עם אינטרנט אלחוטי חינם, הזמין גם בכל רחבי המלון והלובי.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן