• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

יוצאים עם הילדים לנופש במלון? כך תציבו להם גבולות במהלך החופשה

קיץ משפחתי

יוצאים עם הילדים לנופש במלון? כך תציבו להם גבולות במהלך החופשה

הם הדבר היקר לנו ביותר בחיים, אך חופשה עם הילדים, בואו נודה באמת, יכולה להפוך בקלות לסדום ועמורה ולכאוס מוחלט, אם לא מציבים להם גבולות ברורים. כאשר הילדים אינם במסגרת, הם יכולים מהר מאוד ללכת לאיבוד בתוך כל תחושת החופשה הזו, ולכן חשוב מאוד להסביר להם מה מותר ומה אסור בימי החופשה. איך עושים את זה? לפניכם כמה טיפים.

4 עצות להצבת גבולות אפקטיבית במהלך החופשה

  1. רצוי לקיים שיחת תיאום ציפיות לפני היציאה לחופשה, שבה תסבירו לילדים כיצד אתם מצפים מהם להתנהג. לא להתרחק מכם, לא דבר בקול רם במסדרון של בית המלון, לא לרדת ללובי לבד וכן הלאה- הסבירו להם בבירור מה נחשב עבורכם כהתנהגות ראויה והולמת.
  2. כל הכיף בחופשה הוא לצאת מהשגרה. אבל יציאה קיצונית מידי מהשגרה יכולה לבלבל את הילדים ולהוציא אותם לגמרי מאיזון. אתם כמובן יכולים לגלות גמישות, אך חשוב בכל זאת לייצר עוגנים לסדר יום ברור. ניתן, למשל, לאפשר לילדים ללכת לישון קצת יותר מאוחר בערב או "להתפרע" על בופה הקינוחים במסעדת המלון, אך לא כדאי להפוך להם את סדר היום לחלוטין.
  3. חופשה עם הילדים היא מתכון להתרוקנות חשבון הבנק שלכם. זה מתחיל בגלידה ואך כך עובר למשחק המדליק שהילד ראה בחנות, ואם יש לכם יותר משני ילדים, שלכל אחד מהם יש רצונות משלו, מהר מאוד תמצאו את עצמיכם מתקשים לנהל את תקציב החופשה. חשוב מאוד להגדיר גבולות ברורים לילדים גם בעניין זה, ולא להתפתות להיענות להפצרות שלהם כל כך מהר, רק כי אתם לא רוצה ליצור מתח במהלך החופשה.
  4.  הילדים מרבים לריב זה עם זה בימים כתיקונים? סביר להניח שהריבים הללו רק יתגברו במהלך החופשה, שבה הם נמצאים אחד עם השני בכל רגע. נסו כמה שפחות להתערב ולתת להם לפתור את העניינים שלהם בעצמם, והנחו אותם לא לריב בקולי קולות ליד חדרי האורחים במלון כדי להתחשב באחרים שרוצים שקט במהלך החופשה שלהם.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן