מלון קרלטון נהריה ממוקם 5 דקות מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון. המלון מתאים לקבוצות, משפחות, זוגות ועוד.
  • English
  • Russian
  • French
הזמנה אונליין
למבצעים וחדשות
להזמנות ובירורים: 073-7598841
חדשות ומבצעים
כלניות

יער אחיהוד – מצע של פריחות

פרח. כמה יפה. כמה עדין. וכמה עצמה יש בו.

תקופת סוף החורף היא תקופה קסומה במיוחד לאוהבי הפרחים. זה הזמן לצאת אל השדות וההרים – ולפגוש ביצירת המופת של הטבע – פרחים; מכל מיני צבעים ומכל מיני גדלים.

אנו מזמינים את אורחי מלון קרלטון נהריה – לנסוע מהלך 25 ק"מ בגליל היפה, ולהגיע אל יער אחיהוד – שם מחכות לכם הרבה, אבל הרבה רקפות ענוגות וביישניות וגם הרבה מאוד כלניות אדומות ונועזות.

שבילים ופיקניקים ביער אחיהוד
יער אחיהוד ניטע בשנות ה-50 וה-60 ע"י העולים החדשים שהגיעו ליישב את האזור הגלילי היפה. כיום, מלא יער אחיהוד בשבילים רגליים וגם בשבילי עפר המתאימים לרכבים, וגם חובבי האופניים – יוכלו למצוא פה כמה שבילים חביבים. בנוסף, ישנן כאן לא מעט פינות מוצלות ונפלאות לפיקניקים. והנוף הנשקף מאזורים רבים הוא נוף השדות של עמק זבולון והרי הגליל המקיפים מכל עבר.

מרבדים של ציפורנית מצרית בינות לעצי הזית
באזור מטעי הזיתים תמצאו פרח נפלא, המכסה במרבדים נרחבים את השטחים שבין גזעי העצים. מדובר בציפורנית המצרית – פרח ורוד וקטן, עם חמישה עלי כותרות משוננים. פרח אחד של ציפורנית מצרית הוא אמנם קטן, אך מכיוון שפרחים רבים כל כך פורחים להם בצפיפות יחדיו – נראים משטחים רחבים ויפים של הוורוד המשמח הזה – בולטים למרחוק.

כלניות עזות ורקפות עדינות
במדרונות הדרומיים של יער אחיהוד, במיוחד תחת עצי האורן הגבוהים והמחטניים – מחכות לכם המון, אבל המון רקפות ענוגות. כאן תמצאו שלל צבעים של הפרח המיוחד והעדין הזה – מלבן, דרך ורוד ועד לסגול.

אם הרקפות אוהבות סלעים, הרי שהכלניות מעדיפות את השטחים המישוריים והחשופים יותר של יער אחיהוד, ובאזורים האלה עולה ברוב עוצמה האדום החזק של הכלניות. ולצידן, פורחים סביונים וחרדלים צהובים – המשתלבים בתוך הירוק החזק של שלהי החורף – אחרי כל הגשם הטוב והמבורך.

»
«
  • להזמנות: 073-7598841

  • צרו אתנו קשר:

תפריט