• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

לאן מטיילים עם הילדים – אכזיב, נהריה וראש הנקרה

לאן מטיילים עם הילדים – אכזיב, נהריה וראש הנקרה

מתכננים חופשה עם הילדים במלון קרלטון נהריה? יש הרבה מה לראות ומה לעשות בקרבת המקום, לפניכם 3 נקודות חן מומלצות לביקור:

גן לאומי אכזיב וחוף אכזיב 

החוף המפורץ והסלעי, הבריכות הטבעיות ומי הים השקטים והצלולים, הפכו את הגן הלאומי אכזיב לגן עדן לחובבי ים. בין סלעי החוף מתקיים עולם חי עשיר. אפשר בקלות, ללא שנורקלים וציוד מסובך, לצפות בשושנות ים, בקיפודי ים ובתמנונים קטנים, הנחבאים מתחת לאבנים. ובחודשים יולי ואוגוסט עולות נקבות של צבי-ים לחולות חוף אכזיב כדי להטיל את ביציהן.

בתחום הגן הלאומי נמצאים שרידי אכזיב הקדומה, עיר בנחל שבט אשר שכן לחוף ימים. היה כאן גם יישוב יהודי בימי המשנה והתלמוד. אחד מענפי הכלכלה החשובים של אכזיב באותם ימים היה ייצור צבע ארגמן מחלזונות מיוחדים שנאספו בחוף.

העיר נהריה – דברים שאולי לא הכרתם

נהריה עיר צבעונית ומזמינה אליה תיירים רבים, לטיילת המדהימה, שלאורכה נבנו בתי קפה ומסעדות מהם ניתן לתצפת על האיים הקטנטנים והמקסימים בים, על החוף הסלעי, ושקיעה מרהיבה שאין להחמיצה. אגב, מגוון נוסף של בתי קפה, קונדיטוריות ומסעדות אפשר למצוא לאורך שדרות הגעתון החוצות את העיר. עוד קיים בעיר, מגוון אטרקציות נחמדות אחרות, כמו הגן הבוטני- הינו אתר משיכה ובילוי מלהיב לכל המשפחה ומשלב לימוד חוויתי לכל מבקריו, בגן מגוון גדול של בעלי חיים וצמחים מכל פינות העולם.

ראש הנקרה – נסיעה ברכבל 

ביקור באתר ראש הנקרה, משלב בחובו טיול טבע נוח ולא ארוך, הידידותי למשפחות, נסיעה ברכבל אל מול נוף מרהיב, הליכה בין הנקרות (זהירות לא להחליק), הכרת הים מכיוונים שונים וצפייה בסרטון מעניין. הרכבל התלול והקצר ביותר בעולם, הוא אמצעי הגישה העיקרי אל מסתורי הנקרות.. הרכבל יורד אל הנקרות מגובה 70 מטר מעל פני הים בזווית תלולה של 60 מעלות. ונוף  של בראשית הנשקף מהקרוניות במהלך הנסיעה – מדהים ביופיו!

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן