• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

לגלות את הים של הגליל המערבי

ראש הנקרה

לגלות את הים של הגליל המערבי

הים של הגליל המערבי, לא מזכיר שום ים אחר.

הכחול טורקיז המיוחד של הים הזה – מעורב בנגיעות שחורות-ירוקות של הסלע המקומי, שסרטנים רבים מצאו בו את ביתם. תופעות גיאולוגיות מיוחדות מזמינות אתכם לחקור אותן ולהתפעל. לגונות מיוחדות מאפשרות לילדים להשתכשך במים בנעימים והחול הנעים מאפשר לשכב פרקדן. הגלים הטובים שמעבר לשוברי הגלים מאפשרים לאוהבי הספורט הימי – ליהנות כאן ממגוון רחב של בילויי מים מרעננים לקיץ החם. וכל הטוב הזה – קרוב ממש למלון קרלטון נהריה.

טיול בין הנקרות של ראש הנקרה
10 ק"מ ממלון קרלטון נהריה ישנה תופעה גיאולוגית מיוחדת ומרשימה: הנקרות של ראש הנקרה. בזכות זעזועים תת קרקעיים נפערו בסלע העצום של ראש הנקרה סדקים, במשך אלפי שנים חלחלו מי הגשמים ופערו עוד ועוד את הסלע, ואם לא די בכך הגיעו גם הגלים החזקים – שעולים מתוך מדרגה תלולה מאוד בקרקעית הים – שהופכת את העומק כאן ל-50 מ'.

כל זה ביחד, הפך את הסלע למלא בתעלות ומחילות – מלאות בצורות וסדקים, שמקבלים נופך מסתורי עם קרני השמש המנשקות אותם לסירוגין. אורות מעוצבים היטב הופכים את חוויית הביקור כאן ליפיפה ומרגשת גם בשעות החשיכה. בראש הנקרה ישנו גם רכבל ארוך, שיפגיש אתכם עם המצוק הלבן ורגל הפיל הבולטת מתוך המים. וגם עם קיר המאובנים המרתק. עם הרכבת שעברה כאן פעם ועם עוד כמה סודות והפתעות.

ספורט ימי
אוהבי האדרנלין מוזמנים להצטרף לשייט בין הנקרות, או לצלילה שתפגיש אתכם עם אניות טבועות ועם הסלעים העמוקים ומלאי העניין של הים התיכון של הגליל המערבי (באזור אכזיב). סירות מירוץ ייקחו אתכם לסקי מים, או שאולי תרצו להיכנס לקיאק ולחתור בתוך השקט והשלווה של הים הכחול. אפשר גם לשוט על סאפ, או לתפוס גלים עם גלשני רוח ועוד – בנהריה, בעכו ובשאר החופים הנפלאים של האזור.

רחצה נינוחה ומרעננת
החופים הנפלאים של הגליל המערבי נעים בין חול רך ונעים באזור נהריה; חופים השוכנים לצד טיילת רחבה, שבחלקה מלאה במסעדות ובתי קפה, ובחלקה מלאה בגני שעשועים לילדים. החופים של אזור אכזיב, בצת וגם לכיוון אזור ראש הנקרה – מלאים בסלעים לצד החול. שם בין הסלעים נוצרו לגונות טבעיות, המאפשרות לילדים להשתכשך במים ברוגע, בלי שהגלים יציקו להם. ומי שנהנה משכיבה פרקדן בחופים האלה, מוזמן גם לקום מדי פעם ולחפש סרטנים חמודים בחורים הרבים של הסלע השחור-ירוק היפה… של הים של הגליל המערבי.

 

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן