מלון קרלטון נהריה ממוקם 5 דקות מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון. המלון מתאים לקבוצות, משפחות, זוגות ועוד.
 • English
 • Russian
 • French
הזמנה אונליין
למבצעים וחדשות
להזמנות ובירורים: 073-7598841
חדשות ומבצעים
לרכוב על סוסים בגליל המערבי

לרכוב על סוסים בגליל המערבי

כשחושבים על חופש – עולות באופן אסוציאטיבי שתי חיות קסומות – האחת: פרפר. והשנייה: סוס.
הפרפר – כי הוא עף חופשי, מלא צבעים, חיוניות וחינניות.
והסוס – כי מבנה הגוף שלו אצילי, וכשהוא דוהר – זנבו ורעמתו מתנופפים ברוח; וכולו אומר חופש והוד.

אנחנו מזמינים אתכם לנסות להתחבר לחופש של הסוסים, ולבוא לרכוב עליהם באחת מחוות הסוסים הפזורות ברחבי הגליל המערבי – לא רחוק ממלון קרלטון נהריה. ומשם, לצאת ולטייל – אל החופש.

 1. חוות הסוסים כברית (בקיבוץ כברי – 7 ק"מ ממלון קרלטון נהריה)
  התפיסה בכברית היא שהסוסים צריכים לחיות כמו בטבע – בעדר. שבאופן הזה החוסן הפיזי ונפשי שלהם גדל ומשתבח. החווה בכברי פועלת ביום יום הן כמקום לרכיבה ספורטיבית והן לרכיבה טיפולית. אך, בנוסף מציעים המדריכים המנוסים של חוות כברית – יציאה לטיולים בנוף המקסים של הגליל המערבי.הטיולים נעים בין שעה ושעתיים ליום שלם או אפילו ליומיים עם שינה בשטח. ישנם טיולי משפחות וישנם טיולים רומנטיים לזוגות. ואפשר גם "לבנות" טיולים מיוחדים לקבוצות.
 2. רוכבים בגליל (מעונה – 18 ק"מ ממלון קרלטון נהריה)
  גם הסוסים של מעונה ייקחו אתכם יחד עם מדריכים ומדריכות מנוסות למגוון טיולים משפחתיים / זוגיים / קבוצתיים במרחבים המיוערים והגליליים שסביב המושב מעונה. הנוף של מעונה שונה מהנוף המישורי יותר של אזור כברי, ומזמין אתכם לחוויית רכיבה עם נוף גלילי שונה.הטיולים משתנים ברמת הקושי שלהם, לפי הניסיון הקודם, היכולות וגיל המשתתפים – והטיול מותאם במקצועיות רבה, כדי להפיק את ההנאה הרבה ביותר של המשתתפים בטיול הספציפי היוצא לדרך, בנופיו הקסומים של הגליל המערבי.
 3. חוות מונפורטויטו (גורן – 22 ק"מ ממלון קרלטון נהריה)
  חוות מונפורטויטו הוקמה ע"י אחד ממדריכי הרכיבה הוותיקים ביותר בארץ – גולן טויטו. חדי הקשב וההבחנה יראו מיד כי השם של החווה הוא שילוב של השם: טויטו ומצודת המונפורט – הנמצאת במרחק של כ-3 ק"מ בלבד ממושב גורן. שם מחוכם – המעיד על ההקשבה לפרטים הקטנים של אנשי וסוסי החווה.הרכיבה בטיולים השונים המוצעים בחוות מונפורטויטו היא בלווי מדריכים וותיקים ומנוסים, שהופכת את חוויית הרכיבה בנוף הפראי של אזור מושב גורן לריגוש אמתי מגיל 10 ועד 120.
»
«
 • להזמנות: 073-7598841

 • צרו אתנו קשר:

תפריט