• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

מבחר פעילויות לילדים בנהריה

מבחר פעילויות לילדים בנהריה

נהריה היא מקום מצוין לבילוי משפחתי. חוף הים של נהריה, הנמצא במרחק דקות הליכה ספורות ממלון קרלטון נהריה, מהווה כבר הוא פארק טבעי מקסים לבילוי של כל המשפחה. המבוגרים יוכלו ליהנות מטבילה מרעננת בים, או מצפייה רומנטית בשקיעה בישיבה על החול הרך. ואילו הילדים יוכלו ליהנות מחפירת בורות בחול, שיתמלאו במי הגלים, בבניית גשרים ומנהרות בארמון חול מפואר, ופה ושם לראות איזה סרטן קטן וחמוד מתחמק תחת אבן, באחד ממפרצי הסלע הטבעיים של חופי נהריה.

פעילויות לאורך הטיילת של חוף נהריה

  • רחוב הגעתון מתחבר אל הים, וממש שם תמצאו בריכה של מי ים טבעיים, שהיא תענוג צרוף להשתכשכות בטוחה של הילדים בימות הקיץ החמים.
  • כמו-כן, ממש בחיבור של הגעתון אל חוף הים קיים גם משטח החלקה, המשמש את קבוצת ההוקי המקומית והרצינית של נהריה. תענוג לעמוד ולהביט בשחקנים מתאמנים בספורט הלא ישראלי הזה, שתופס אט-אט תאוצה ברחבי הארץ, ובנהריה בפרט.
  • גן שעשועים גדול עם מגלשות ענק בכל הצבעים ובכל הגבהים, נמצא ממש על החוף. תענוג אמתי לכל ילד, והמבוגרים יכולים ליהנות ממזג האוויר הנוח בגן.
  • בטיילת הדרומית של נהריה תמצאו גם פארק אתגרי לילדים, אך לא רק לילדים – המבוגרים מוזמנים להשתמש במתקני הכושר המפוזרים בפארק – וכל זאת מול הים הפתוח, והנוף המקסים.
  • טיילת החוף עצמה היא מקום מצוין לאופניים, בימבות וכל "רכב" שהילדים אוהבים. כאן, תוכלו לשוטט בבטחה עם הילדים, לאורך הים היפה, והילדים יוכלו לנסוע סביבכם, לפניכם או מאחוריכם – בלי שתצטרכו לחשוש מהקרבה לכביש. ישנו גם אזור בטיילת המיועד בדיוק למטרה הזו – כך שההורים יכולים להתרווח לכמה רגעים, ולתת לילדים לנסוע כאוות נפשם.
  • בנהריה ישנה עוד רכיבה מיוחדת במינה – והיא רכיבה בכרכרה, עם סוסים מטופחים הסוחבים את הכרכרה לאורך רחוב הגעתון. זו יכולה להיות חוויה רומנטית לזוג, אך זו בהחלט חוויה שהילדים יכולים ליהנות ממנה מפה ועד הודעה חדשה.

 

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן