• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

מחוף לחוף – החופים המומלצים של הגליל המערבי

מחוף לחוף – החופים המומלצים של הגליל המערבי

לישראל קו חוף ארוך ומרשים, אך אין ספק שהחופים היפים ביותר נמצאים בגליל המערבי. מפרצים סלעיים שהגלים מתנפצים עליהם בעצמה, לגונות, חולות מוזהבים ואפילו איים קטנים, כולם נמצאים בגליל המערבי. הדייגים המגיעים עם שחר לנסות את מזלם, המתרחצים שפוקדים את החוף בקביעות מופתית והזוגות המטיילים לעת שקיעה אדומה על קו בחוף או מצטלמים לבוק החתונה הם מראה שכיח בחופי הגליל המערבי, ובחופשתם הבאה במלון קרלטון, אנו ממליצים לכם לבקר בחופי הגליל המערבי הבאים ולספוג את האווירה הנפלאה.

אלו החופים שאנו אוהבים במיוחד:

 

חוף ראש הנקרה

בחוף ראש הנקרה חול רך ונקי ובמים סלעים אדירים בנגלים ונעלמים לפי קצב הגלים.
אפשר לטייל ברגליים יחפות במשך שעות בין הדייגים וציפורי המים ולמצוא פינות שקטות להתבודד מול השקיעה, לשבת על הסלעים ולטבול את הרגליים במים הקרירים.
החוף מפורץ בלגונות, הצוקים מנוקבים בנקיקי סלע ומערות מרהיבות. "רגלי הפיל" המרשימות של אתר ראש הנקרה משמשות תפאורה דרמטית וברקע ניתן להבחין בספינות הדבור אשר שומרות על הגבול של ישראל עם לבנון.
מומלץ להצטייד באוכל ומחצלת, למצוא נקודה שאהבתם לאורך החוף, ליהנות מפיקניק ולאבד את תחושת הזמן מול הגלים.

 

בננה ביץ'

החושות, הדקלים והחוף הזהוב עשויים לגרום לכם לחשוב שהגעתם לסיני.
חוף בננה ביץ' נושא את קסם השאנטי המדברי למרות שהוא קרוב לגבול הצפוני של ישראל.
בית קפה נטול קירות, ספות השתרעות, דלפק משקאות בסגנון המערב הפרוע ורקע כחול של ים שמשתרע ללא הפרעה עד קו האופק הרחוק. צעירים ומשפחות עם ילדים קטנים מוצאים בחוף הזה את כל מבוקשם מבילוי נעים ואיכותי בים.
חוף בצת

אם ממשיכים דרומית לראש הנקרה מגיעים לחוף בצת. זהו חוף חולי שמולו בוקעים מהים איים קטנים. חוף זה מקשר בין חוף אכזיב לראש הנקרה.
האיים הניצבים מול חוף בצת זכו לשמות ונקראים: שחף, נחליאלי ותכלת והם שייכים לשמורת הטבע של ראש הנקרה, והם משמשים כבית גידול לעופות מים רבים המטילים ודוגרים בהם. לכן, אסור לשחות או לשוט לאיים אלו וכמובן שלא לטפס עליהם.
דרומית לאיים נמצאת רצועת חוף המשלבת חול וסלעים והיא חביבה על דייגים, בשל כמות הדגים הרבה המגיעה לנקודה זו. רצועת החוף ממשיכה עד גן לאומי חוף אכזיב שבו נמצא מוזיאון לעתיקות שנמצאו ביבשה ובים לאורך השנים.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן