• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

מרכז המבקרים שטראוס – אטרקציה לכל המשפחה

מרכז המבקרים שטראוס – אטרקציה לכל המשפחה

בואו לחוות, ללמוד ולטעום במרכז המבקרים של מחלבת שטראוס באחיהוד. כאן תוכלו לצפות בתהליך הייצור של מוצרי החלב האהובים עליכם, להתרשם מהמחלבה המפוארת ולהנות מהטעמים הנפלאים.

מרכז המבקרים של מחלבת שטראוס מזמין אתכם להגיע לגליל במקום בו הטבע והתעשייה נפגשים, ולהתרשם מהמחלבה, שהיא מן המתקדמות והחדשניות במזרח התיכון. המרכז פועל לרגש ולהעניק חוויה מלמדת, מהנה ובלתי נשכחת ולגלות מקרוב איך אנו יוצרים פלאות מהדברים הבסיסיים ביותר.

מרכז המבקרים נושק למפעל של שטראוס באזור התעשיה בר לב. הביקור נפתח בצפייה בסרט תלת מימד המיועד לילדים. הסרט, באורך של כרבע שעה, מספר את סיפורה של משפחת שטראוס ומראה כיצד התפתחה החברה ממחלבה משפחתית קטנה וביתית בנהריה לתאגיד ענק. המדריכים מרחיבים עוד על הקשר שבין משפחת שטראוס לפיתוח התעשייה בישראל.

הסיור במפעל, מתחיל בהדרכה ליד דגם המפעל. שומעים הסברים על מבנה המפעל ועל אופן הייצור מעיבוד חומר הגלם, הלא הוא החלב ועד לקירור ולשיווק. המבקרים הלבושים בחלוק וחובשים כובע לראשם, צופים בתהליך ייצור של שתי מכונות המייצרות מעדני חלב.

הסיור מסתיים בחדר טעימות, שבו הילדים משתתפים במשחק אינטראקטיבי בזמן שטועמים ממוצרי שטראוס. המשחק ממחיש את העקרונות שלפיהם שטראוס בונה את תדמיתה כמייצרת מוצרים בריאים על בסיס חומרים טבעיים. תהליך הייצור מרתק ואפשר להפיק מהביקור גם ערך מוסף של לימוד והבנה בתחום תעשיית מוצרי החלב.

הגינון המושקע מאוד סביב מרכז המבקרים של מפעל שטראוס באזור התעשייה ברלב כולל אך ורק צמחייה שאינה מושכת חרקים, אולי תוכלו להתחיל ולהבין עד לאן לקחו כאן את נושא השמירה על איכות המוצר.

בתום הסיור תזכו לטעום ממגוון מוצרי המחלבה הטריים וצילום קבוצתי למזכרת!

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן