• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

צלילה חופשית בחוף אכזיב ובנקרות

צלילה חופשית בחוף אכזיב ובנקרות

קשה להסביר במילים את הקסם שבצלילה. רק מי ששחה לצד להקות דגים צבעוניות והשתהה למראה שוניות אלמוגים זוהרות יוכל להתחיל להבין מהו קסמו האמיתי של הים.
ריכזנו לפניכם 2 אתרי צלילה מומלצים במיוחד, המתאימים לכל הרמות ובכל האזורים, כך שבביקורכם הבא בים, תזכו גם לחוות את צדו האחר של הפלא הכחול.

נתחיל בביקור בנקודה הצפונית ביותר לאורכו של חוף הים התיכון ואולי גם אחת הפראיות והמסקרנות שניתן למצוא בחופינו. ברצועת החוף הקסומה המשתרעת בין חוף אכזיב לנקרות המרהיבות, תוכלו ליהנות משפע של מחזות תת-ימיים. באפשרותכם (ובהתאם למועדון הצלילה בו תבחרו) ליהנות מכמה מוקדים מושכים במיוחד, הכוללים את מערת אכזיב והריף שבקרבת החוף בעומק של כ-6 מטרים וגם מקניון אכזיב היפהפה, השוכן כקילומטר מהחוף (הגעה עם סירה) ומאפשר צלילה לעומק הנע בין 10-25 מטרים ובו תוכלו לחזות במבחר משגע של דגים ובעלי חיים ימיים.

1) מועדון צלילה "Seapool": תוכלו להגיע לאחד המקומות היותר יפים בארץ ולחוות אותו מהזווית הטובה ביותר שיש – מדובר למעשה בצלילה מרתקת אל לב הנקרות שבראש הנקרה, מה שמבטיח לכם מופע של צבעים, צלילים ומראות מהממים מתחת ומעל לפני המים.

זהו מועדון הצלילה מן הייחודיים בישראל, ומיקומו בחוף הצפוני בסמוך למשאבי טבע מהיפים באיזור, מקנה למועדון שפע של אפשרויות ופעילויות.

ייחודו של המועדון הוא קיום צלילות בנקרות של ראש הנקרה הסמוכות אליו, וקיימים בו מגוון רב של ציוד צלילה מקצועי וצוות מדריכי צלילה מהטובים בארץ.

2) "טרק ים": במועדון הצלילה זה ישמחו לשוט איתכם קילומטר וחצי מהחוף, עד להגעתכם לנקודה בה הוטבעה לפני שנים ספינת גרירה גדולה, השקועה על קרקעית הים בעומק של כ-26 מטרים ומאפשרת צלילה מסביב לשלד הספינה, העשיר בצמחייה ובעלי חיים תת-ימיים יוצאי דופן.

ללא ספק זו אחת החוויות היותר מרגשות שיש לטבע המדהים בגליל המערבי להציע: שייט בסירות טורנדו מהירות ושנירקול מרתק בשמורת הטבע הימית היפה והגדולה בישראל. אל הסיור הימי נצא על גבי סירות טורנדו מהירות, מלגונות אכזיב דרך חמשת האיים ואל המצוק המרהיב בראש הנקרה. אחד מאתרי הטבע היפים הקיימים בארץ. במהלך הסיור הימי בסירות הטורנדו, נעגון לצד אחד מחמשת האיים לשנירקול ( משקפות, שנורקל ואפוד ציפה). חוויית טבע אמיתית והזדמנות נדירה להיחשף לאוצרות הים בשמורה.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן