• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

שבועות בגליל המערבי

שבועות בגליל המערבי

שבועות – איזה חג נפלא. הוא מתקשר עם מתן התורה שלנו. והוא מתקשר עם קציר היבול בשדות. הוא מתקשר למשחקי מים. והוא מתקשר למאכלי גבינה. חג השבועות גם מספר שנגמרו ותמו ימי ספירת העומר, ועתה באופן רשמי מתחיל הקיץ. בגליל המערבי אוהבים את החג הזה במיוחד, וגם אנחנו במלון קרלטון נהריה אוהבים את חג השבועות – לכן, אספנו לכם רשימה של אירועים בגליל המערבי – שתוכלו לקפוץ אליהם כשאתם באים להתארח אצלנו.

אירוע שבועות בקיבוץ כפר מסריק
ביום שישי ה-7.6 – מזמין אתכם קיבוץ כפר מסריק (14 ק"מ ממלון קרלטון נהריה) לשמוע את הסיפור הארץ ישראלי באופן חווייתי. האירוע כולל מעגלי קצב ומופעים. משחקים אינטראקטיביים וסדנאות יצירה. להקות זמר ועוד – וכך ודרך כל האטרקציות האלה יסופר הסיפור הישראלי – באופן שילמד אפילו את הילדים שלא כל כך רוצים ללמוד בדרך כלל… כי כאן יהיה הכול כל כך חווייתי וכל כך משפחתי – שאנחנו מבטיחים לכם שהילדים רק ירצו עוד.

שבועות בראש הנקרה
ראש הנקרה (10 ק"מ ממלון קרלטון נהריה) הוא מקום שנפלא לטייל בו תמיד. תוכלו לבקר כאן במנהרת הרכבת ההיסטורית. לעלות ולרדת ברכבל התלול. ולהציץ אל התופעה הגיאולוגית הייחודית הזו שבה מים עיצבו לאט-לאט נקרו נקרות בסלע. להתבונן באורות המרצדים על המים, וגם לצפות בחזיון אור-קולי מושקע המספר את הסיפור שמאחורי כל התופעות הייחודיות הקיימות כאן. אבל, בשבועות מתווספים לכל זה גם סדנאות יצירה ועמדות צילום ברוח חג השבועות כמובן. וגם פאן של ג'אגלינג ובועות סבון. היופי והכיף מובטחים מראש!

חגיגת שבועות באלטו – קיבוץ שמרת
בקיבוץ שמרת החביב (8 ק"מ ממלון קרלטון נהריה) ישנה מחלבה משפחתית איכותית – מחלבת אלטו. אלטו באיטלקית זה גבוה – ובעלי המקום בחרו בשם הזה כי הם פשוט מכוונים גבוה. וזו בדיוק האיכות של גבינות העיזים המדהימות של מחלבת אלטו. תוכלו לשבת כאן בבית הקפה המפנק שליד הבוסתן – שמגיש תפריט חלבי מהמוצרים המקומיים. תוכלו גם לרכוש כאן גבינות מעולות, ובחג השבועות לקבל מאלטו גם חוברת מתכונים מיוחדת – שהרי כולנו יודעים שחג השבועות לא יהיה מושלם, בלי כמה פשטידות או איזו עוגת גבינה טובה.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן