• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

3 אטרקציות מדליקות בנהריה

3 אטרקציות מדליקות בנהריה

נהריה מושכת את העין מן הרגע הראשון – המרכז העירוני הסואן רוב הזמן, בתי הקפה המלאים תמיד, חופי הים עמוסי הפעילויות במעין קסם מרתק שאיננו מרפה.

להלן 3 פינות חמד מומלצות בנהרייה:

הגן הבוטני בנהריה

כשמזג האוויר מחייך אלינו, אין כמו בילוי משפחתי בפארק או גן פסטורלי, כמו ביקור בגן הבוטני בנהריה. בגן מגוון גדול של בעלי חיים וצמחים מכל פינות העולם. המקום מהווה אתר משיכה ובילוי מלהיב לכל המשפחה ומשלב לימוד חוויתי לכל גן בוטני וזואולוגי עם חדר זוחלים, פינת ליטוף, מזנון, פינת יצירה לילדים. ניתן לקיים הדרכות לקבוצות, אירועים וימי הולדת בגן מבקריו.

עוד תמצאו במקום גן ירוק ורחב ידיים, המזמין את הילדים להתרוצץ, לצפות בשקנאים, צבי ענק וחברים אחרים. ההורים מוזמנים ליהנות מישיבה ליד שולחנות הפיקניק ומפינות מוצלות ונעימות, בזמן שהילדים עסוקים בהפעלות אשר בגן.

פארק גיל לכל גיל

מתחשק לכם להעביר יום משפחתי נעים וכיף?

פארק גיל לכל גיל, ממוקם בצפון נהרייה, והוקם עבור ילדים מהגיל הרך ועד גיל 8. יש בו מתקנים צבעוניים מפלסטיק ומעץ, אשר בהם יכולים הילדים לפתח יכולות של טיפוס, זחילה, הליכה וריצה.

סקירה מהירה במבטכם תגלה כי עוטפים את הפארק פרחים, עצים ומדשאות, ובמקום מוצבות נדנדות, מגלשות וספסלים.

הבאים יכולים ליהנות משעות רבות של בילוי הודות לסככות צל, וברזיות, שהוצבו לנוחות המבקרים.

ראש הנקרה

הנקרות מצטיינות ביופי ייחודי, חילופי צבעים בשעות היום השונות ועם חילופי העונות.

הנקרות מופיעות במיטבן בשעות השקיעה, והן תוצאה גיאולוגית של תהליך, הנמשך מאות ואלפי שנים. תחילתו בשרשרת זעזועים תת קרקעיים שפערה סדקים בסלע. מי הגשמים חדרו מבעד לסדקים שנפערו, המיסו אותם ויצרו בתוכם נקרות, שהלכו והתרחבו בשל גלי הים הפורצים בשצף קצף לתוך הסדקים וממשיכים את מלאכת ההרחבה, מלחכים את הסלע וחורטים בו צורות. גם מי המלח ממסים אט אט את סלע הגיר.

האתר מציע מגוון אטרקציות, בהן: נסיעה ברכבל הקצר והתלול ביותר בעולם, ביקור בנקרות המתאר תופעת טבע ייחודית שנוצרה במפגש בין הים להר, צפייה במיצג האורקולי "הים והסלע" המתאר את ההיסטוריה של האתר וסיור ברכבת הקטנה של ראש הנקרה לאורך טיילת חוף אכזיב.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן