• מלון קרלטון נהריה ממוקם כ-10 דקות הליכה מחוף הים. המלון נמצא על הרחוב הראשי של העיר נהריה - געתון.

5 דברים שאתם אולי לא ידעתם על נהריה

5 דברים שאתם אולי לא ידעתם על נהריה

יש לי ציפור קטנה בלב, העונה לשם נהריה. אומנם העיר קטנת ממדים, אך יש הרבה מה לדעת עליה.

1.במהלך מלחמת העולם השנייה, הפכה נהריה למקום בילוי חביב על אנשי הצבא הבריטי, הנימוס הייקי. קבלת האורחים החמה והשם הטוב שהיה למעדני נהריה, הפכו את היישוב הצעיר למוקד נופש מועדף בארץ ישראל המנדטורית.

2.עם השנים התפתחה העיר והפכה לבירתה של הגליל המערבי.  כיום מספקת נהריה שירותים שונים בתחומי המסחר, התיירות והעסקים לאוכלוסייה הכפולה בגודלה מזו המתגוררת בה. בעשור שחתם את המאה העשרים, הכפילה העיר את מספר תושביה ועתה שוקדים פרנסיה על הרחבת גבולותיה המוניציפאליים.

מספר רב של עולים חדשים מברית המועצות לשעבר, אשר עלו בשנות ה- 90, נקלטו בעיר בהצלחה ובנו בה את ביתם ועתידם, והחל משנת 2002 עלו כ- 300 משפחות מאמריקה הלטינית.

3.נהריה ניחנה בחוף מדהים- חוף אכזיב! זהו חוף מאוד מטופח עם מדשאות המספקות לפיקניקים מנגלים ולינה באוהלים. רצועת החול נקיה ומסודרת על אף שאינה גדולה מאוד. בים עצמו קיימות בריכות טבעיות שיצר הטבע, כך שמדובר בגן עדן לילדים. המים לא עמוקים, והמים שקטים. הנאה צרופה לכל המשפחה.

4.בנהריה ישנן אטרקציות רבות לכל המשפחה, האחת מהן, הנה הגן הבוטני. גן חי נעים, אשר בו חיים יחדיו סוריקטות, כבשים, טווסים, ברבורים, צבים, בת יענה, קופים, ארנבים וציפורים. ממש תיבת נוח קטנה… המקום לא גדול כיף לטייל בו כחלק מהפעילויות עם הילדים בגליל המערבי.

5.ראש הנקרה – שמורת טבע ייחודית, השוכנת בקצהו הצפוני של חוף הים התיכון של ישראל, ומצטיינת במצוק תלול היורד לתוך הים התיכון ובחוף הים המפורץ שלו. מצוק הנקרות הוא קצהו המערבי של "רכס הסולם", הר התוחם את הגליל המערבי מצפון, ומתנשא לגובה של 300 מטרים.

 

מלון קרלטון נהריה, ממוקם בלב נהריה ומשקיף לנהר הגעתון. המלון ממוקם במרחק של 5 דקות הליכה בלבד מתחנת נהריה, ומציע בריכת שחייה חצי אולימפית וספא מפנק עם חדר כושר.

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

טופס פניה ליצירת קשר

מבצעים חמים

Back to top דילוג לתוכן